Dolunay • Fanizan Otel - Restaurant Hakkında

Karadeniz’in incisi Ordu’nun en büyük ve en şirin ilçesi olan Fatsa’da, denize kıyısında ve meşe ağaçları ile çevrili doğa ile içiçe konumlanmış otelimiz sevdiklerinizle birlikte, nezih bir ortamda hoşça vakit geçirebilmeniz için uzun yıllardır hizmetini sürdürmektedir. Karadeniz kıyısından 200 metre iç alanda yer alan tesisimizde ılık iklimin rahatlatıcı etkisi ve uçsuz bucaksız görkemli bitki örtüsünün büyüleyici manzarasıyla tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bungalow Meşe Evleri

Dolunay Fanizan'da 14 Bungalow Meşe Evi var. Bunlardan 1 tanesi suit. Meşe koruluğu içinde kurulu bu evlerde farklı bir ambiyans bulacaksınız. Fanizan'da geçireceğiniz tatiliniz süresince keyifli zamanınızın bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

14 Bungalow Meşe Evi ve 28 Yatak kapasiteli evlerde; oturma Salonu, meşe Koruluğu ve deniz manzaralı dış oturma terası, şömine, banyo-WC, klima, telefon, TV, minibar, uydu yayını, kablosuz internet, ve 24 saat oda servisi hizmetleri sunuyoruz.

Bunun yanı sıra, yeni oluşturulan Butik Otelimizde de özel olarak dekore edilmiş 11 oda ile özel hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

Restaurant

Kapalı alanı 105 kişi, bahçesi 500 kişi kapasiteli restaurantımızda dünya mutfaklarından özenle seçilerek oluşturulmuş menü ile sizlerin damaklarınızda ayrı bir tat bırakmayı amaçlarken tüm iş ve özel etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızda olmayı hedefliyoruz.

Etkinlikler

Sevdiklerinizle birlikte paylaşmak istediğiniz özel anlarınızda ve etkinliklerinizde, toplantı ve iş yemeklerinizde de kusursuz hizmet anlayışıyla ön plana çıkan tesisimiz her türlü etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek durumdadır. Restaurantımızda gerçekleşebilecek etkinlikler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz Etkinlikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Canlı Müzik

Fatsa'da eğlencenin de en önemli adreslerinden biri olan tesisimizde, yörenin en beğenilen sanatçılarıyla canlı müzik ve eğlence geceleri düzenlenmektedir. Restaurantımızda gerçekleşen tüm faaliyetler için Rezervasyon sayfamızı kullanarak siz ve sevdikleriniz için yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.